Home / Оқу-әдістемелік жұмыс

Оқу-әдістемелік жұмыс

Оқытушылардың біліктіліктерін көтеру жұмысы

Оқу жылдары барлығы НеАҚ «Кәсіпкор» АҚ Өрлеу Басқа

үйымдар

 

Шетелде

1 2015-2016 19 11 3 4 1
2 2016-2017 24 20 3 1
3 2017-2018 30 20 8 2
4 2018-2019 17 11 6
5 2019-2020 9 5 2 2
6 2020-2021 68 48 4 16

Колледж педагогтардың  өткізілген   ашық сабақтары

барлығы Республикалық. областық колледжде
2015-2016 ж.ж 22 5 — қашықтық

(интерактивті сабақ сайысы)

6 11
2016-2017 ж.ж 19 0 7 12
2017-2018 ж.ж 18 4 14
2018-2019 ж.ж 28 6 22
2019-2020 ж.ж 8 8
2020-2021 оқу жылына

Соңғы 3 жылдағы біліктілік санаттарын беру (растау) үшін қорытынды аттестаттау кестесі:

Оқу жылы барлығы Жоғары санатқа Бірінші санатқа 2 санатқа
2016-2017 11 7 1 3
2017-2018 8 6 2
2018-2019 17 6 2 9
2019-2020 9 3 1 5

2020-2021 оқу жылына педагогтерді ұйымдар, мекемелер базасында тағылымдамадан өтуі

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) Мерзімі Ұйымдар, кәсіпорындар
1 Жалгасбаев Мархабат  Калимович қараша АҚ «Қамқор Локомотив»
2 Маханова  Арайлы  Тулебаевна сәуір ТОО «Актюбинская дистанция электроснабжения»
3 Кенжебаева Аймарал  Исаевна желтоқсан ТОО «Актобе электромонтаж»
4 Нургазин Даурен  Хасангалиевич желтоқсан ТОО «Актобе электромонтаж»
5 Оразалин Амангелді  таласбайұлы сәуір ТОО «АсемСтройКом»
6 Утепова Гульжан Кенесбековна қараша ТОО «GlobalStroy KZ»
7 Кулшынбаев Орынбай Естилеуович қараша ТОО «GlobalStroy KZ»
8 Кинеева  Айгуль  Рашитовна қазан Парикмахерская «Гулдана»
9 Бекмаганбетова Айдана Боранқұлқызы қазан Парикмахерская «Li-Ai»
10 Төлеуова Айдана Қуатбайқызы қараша Парикмахерская «Фаина»
11 Дарибаева Молдир  Биртаевна желтоқсан ТОО «Ново-Альджанский мелькомбинат»
12 Кожахметова Айнур  Жарылгасовна желтоқсан ТОО «Ново-Альджанский мелькомбинат»
13 Катенова Эльмира  Бикжановна қараша ТОО «ЭкоКомфортПлюс»
14 Утекешова  Жанаргуль  Жаубасаровна қараша-желтоқсан ЖШС «Ақтөбе Локомотив жөндеу депосы»
15 Утекова Калия  Асановна қараша ЖШС «Адал Тау»

Педагогтердің ашық сабақтарының жиынтық кестесі

  Оқытушылардың аты-жөні Пән/модуль Мерзімі
Гуманитарлық пәндер әдістемелік бірлестігі
1 Абенов М. дене тәрбиесі наурыз
2 Андакулова А.Ә. ағылшын тілі наурыз
3 Ахметова Г.И. Қазақстан тарихы наурыз
4 Бублий Т.И. ағылшын тілі наурыз
5 Дильжанов С.Ш. дене тәрбиесі наурыз
6 Есбусинова Ш. Б. дене тәрбиесі наурыз
7 Қаржау Ш.Ш. қазақ әдебиеті наурыз
8 Мутиева Ж.Д. қазақ әдебиеті наурыз
9 Мышанова А.К. орыс тілі наурыз
10 Мырзалиева С.Ж. Қазақстан тарихы наурыз
11 Нысаналина Ж.Ж. қазақ әдебиеті наурыз
12 Таскараева Г.М ағылшын тілі наурыз
13 Утарбекова М.К. орыс тілі наурыз
14 Уца А.А. орыс тілі наурыз
Жаратылыстану-ғылыми пәндердің әдістемелік бірлестігі
1 Уксукбаева Г.Б. география ақпан
2 Тукешева К.У математика ақпан
3 Мусина Р.М. математика ақпан
4 БикешеваА.Ж. химия қараша
5 Саекешова Г.Е география ақпан
6 ХайруллинаК.Т. химия ақпан
7 Айжарикова М.М. физика ақпан
8 Бегіманов С.Б. информатика желтоқсан
9 Курмалакова Ж.Ж физика ақпан
Арнаулы пәндер әдістемелік бірлестігі
1 Жалгасбаев М.К. Тепловоз құрылысы қаңтар
2 Бабаева А.К. кәсіпкерлік қызмет негіздері қазан
3 Катенова Э.Б. Өндірістік практика сәуір
4 Утекешова Ж.Ж. Өндірістік практика сәуір
Металл өндеу және шаштараз өнері әдістемелік бірлестігі
1 Тулеубаева А.А. Өндірістік практика желтоқсан
2 Дуйсеналинова А.М. Арнайы технология желтоқсан
3 Утегенова Б.Т. Өндірістік практика желтоқсан
4 Сердалиева Г.Ж. Арнаулы сурет және көркем графика сәуір
5 Дузбаев А.А. Өндірістік практика желтоқсан
6 Төлеуова А.Қ. Өндірістік практика желтоқсан
7 Утекова К.А. Өндірістік практика желтоқсан

 

Открыть чат
Подсказка
Сәлеметсіз бе?
Сізге қандай көмек қажет?